HST

System Decco HST to synonim wygody i możliwości kreowania niepowtarzalnych, przeszklonych wnętrz, które ożywiają przestrzeń światłem. Z najniższym profilem dostępnym na rynku, gwarantuje on nie tylko maksymalne doświetlenie, ale także niezawodną ochronę przed wodą. Dzięki niskiemu progu, architektura staje się bezbarieryjna, otwierając drzwi dla nowych pomysłów na aranżację przestrzeni.

Zbudowany z 5 komór i o szerokości 85 mm, System Decco HST oferuje solidność i trwałość. Jego profil o wysokości 100 mm potęguje poczucie stabilności, podczas gdy maksymalna nośność skrzydła wynosząca aż 400 kg zapewnia nieograniczone możliwości projektowania. Przy maksymalnej wysokości konstrukcji do 2,83 m oraz dostępnych wysokościach szyn 5 lub 13 mm, system ten zapewnia elastyczność w dostosowaniu do różnych potrzeb i preferencji.

Niezwykle szeroka gama folii dekoracyjnych pozwala na personalizację i dopasowanie systemu Decco HST do każdego stylu wnętrza. Dzięki temu, każdy może stworzyć przestrzeń, która nie tylko zachwyca funkcjonalnością, ale także urzeka estetyką i indywidualnym charakterem.

SPECYFIKACJA PRODUKTU
SYSTEM
Maksymalna nośność skrzydła
Maksymalna wysokość konstrukcji
Wysokość szyny
TYP DRZWI
DECCO HST
400 kg
2830 mm
5 lub 13 mm
unoszone, przesuwne